
Kedves Olvasóink!
2026. 06. 26-án véget ért a 2025/2026-os tanév gimnáziumunkban. Ebben a tanévben is rengeteg sikerekkel büszkélkedhettek diákjaink! Számos rendezvény és esemény, tanulmányi és sportverseny volt ebben a tanévben. Most a pihenésé a főszerep!
Mindenkinek kellemes nyári szünetet kívánunk és vigyázzunk magunkra és egymásra, mert mindenkit hazavárnak!
Szeptemberben újra találkozunk!

www.ibela.hu
Az oldalon lévő tartalmak, fényképek, videó anyagok szerzői jogokat tartalmaznak.