14.Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Döntő Végeredménye

 

14. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató

Programtermék Verseny


Döntő végeredménye

 Számítógépes grafika - Általános iskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Stefan Gojkovic Photoshop Manipulation - Wasser-vs-Firee and other manipulations (Stefan Gojkovic, Elementary School Djura Jaksic - Kac) 70
2 Attila Vámos és Kovács Tamás Csendélet 3D grafikával (Attila Vámos és Kovács Tamás, Svetozar Marković Általános Iskola) 67,14
3 Bálint Krisztina Út a titokzatosság felé (Bálint Krisztina, Arany János Általános Iskola, Oromhegyes) 62,86
4 Sörös Teodóra Fantasyland war  (Sörös Teodóra, Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola ) 58,57
5 Djordje D. Ostojic Photoshop Manipulation - Animals Double exposure (Djordje D. Ostojic, Elementary School Djura Jaksic - Kac) 55,71
Számítógépes grafika - Középiskola
  Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Anđelković Vukašin Life in Tree Tops & Out of Breath (Anđelković Vukašin, Gimnazija Svetozar Marković) 75
2 Wehovszky Patrik 2030; Dupla Expozíció (Wehovszky Patrik, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 73,75
3 Tijana Gološin Imagination  (Tijana Gološin, Gimnazija "Isidora Sekulić") 71,25
4 Bata Zsombor Vár a képzeletemből (Bata Zsombor, Gimnazia Bečej) 68,57
5 Nemanja Batinic Variation (Nemanja Batinic, Gimnazija "Isidora Sekulić") 62,5
6 Mišić Katarina Wind (Mišić Katarina, Gimnazija Svetozar Marković) 56,25
7 Sara Zamurovic Moja umetnost (Sara Zamurovic, Gimnazija "Dušan Vasiljev" Kikinda) 51,25
Számítógépes animáció - Középiskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Király Ágnes Ildikó Az utolsó napfelkelte (Király Ágnes Ildikó, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 94
2 Szabó Zsófia Sára (Szabó Zsófia, Szekszárdi I. Béla Gimnázium) 82
3 Paulina Castvan Broken refleciton (Paulina Castvan, TS "9.maj") 65
3 Hipik Tibor The Armada (Hipik Tibor, Svetozar Marković) 65
5 Paulina Castvan Sveti Sava (Paulina Castvan, TS "9.maj") 45
Számítógépes zene - Középiskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Garami Bence Magány (Garami Bence, Tatabányai Árpád Gimnázium) 90
2 Marko Ludaić "You're Not Easy To Love" (Marko Ludaić, Gimnazija "Dušan Vasiljev") 84
3 Wehovszky Patrik Never Give Up (Wehovszky Patrik, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 70
Alkalmazói programok
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Csukás Ádám, Székely Mihály Vízilabda statisztikakezelő (Székely Mihály, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 91
2 Acsai Hermina, Horváth István ConTags - Android app (Horváth István, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 85
3 Kónya Leon Intelligens mozgásérzékelő-rendszer (Kónya Leon, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 72
4 Kónya Leon, Sztarek Norbert SentiMentality - karnyújtásnyira a közvélemény (Kónya Leon, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 69
5 Bakhit Patrik, Jovan Pešut Word Reader (Jovan Pešut, Műszaki Iskola) 63
6 Molnár Balázs 2Show (Molnár Balázs, Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma) 55
7 Nikita Šibul Anime 404 Balkan (Nikita Šibul, Tehnička Škola) 34,44
Számítógépes animáció - Általános iskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Rind Réka, Csincsik Réka Kukacka (Rind Réka, Cseh Károly  Ált. Isk.) 74
    Animation - Short animation of  Minecraft  (Mark Isakov i Nikola Obradovic, Elementary School Djura Jaksic - Kac) 0
Játékprogramok - Általános iskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Világos Balázs Find the different emoji (Világos Balázs, Cseh Károly  Ált. Isk.) 80
2 Simon Róbert Colossus Simulation (2) (Simon Róbert, Novak Radonić Általános Iskola ) 75
3 Cako Péter, Zsoldos Kristóf Reptorn (Cako Péter, Thurzó Lajos Ált. Iskola) 70
4 Hegedűs Joshua The Lightman's Adventure (Hegedus Joshua, Cseh Karoly Alt. Isk.) 68
5 Uller Botond Mirrored World (Uller Botond, Cseh Károly  Ált. Isk.) 66
6 Ágó Gergely Űrháború - Python (Ágó Gergely, November 11. K.T.) 55
Számítógéppel támogatott tervezés - Középiskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Horváth Bálint CAD desktop (Horváth Bálint, Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont) 88
2 Garami Róbert Szélmalom (Garami Róbert, Tatabányai Árpád Gimnázium) 84
3 Gordos Sándor, Mihályi Csenge Luxus nyaraló (Gordos Sándor, Műszaki Iskola Ada) 74
4 Pósa Rebeka, Bozsonyi Gábor CADves kis lak (Bozsonyi Gábor, Beszéde József MMIK) 73
5 Gasparics Bence Credo Inovell (Gasparics Bence, Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma) 71
Oktató programok
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Pető Dávid, Vékony Endre Ar World (beta) (Pető Dávid, Tehnička škola „Ivan Sarić“) 79
2 Horváth Milán Learn 2017 - A matek gyakorló program (Horváth Milán, Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Sz. Általános iskola) 78
3 Baráth László Learn-Lua (Baráth László, Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok) 61
4 Csáktornyai Ádám József Graphs (Csáktornyai Ádám József, VSZC Ipari Szakgimnáziuma) 55
Megépitett automata berendezés és vezérlése
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Niethammer Tamás, Csatlós Vencel Automata palacsintasütő (Niethammer Tamás, Kiss Bálint Református Általános Iskola) 91,11
2 Hugyik Kornél, Barsi Árpád, Horváth István Okos napelemes hőkollektor (Hugyik Kornél, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 83,33
3 Berendi Bence Okosház (Berendi Bence, Tatabányai Szakképzési Centrum Szécheyni István Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma) 80
4 Petrőtei Tamás József ShutterController (Petrőtei Tamás József, VSZC Ipari Szakgimnáziuma) 78,89
5 Ambrus Dobai Arianna Oktató Gitár (Ambrus Dobai Arianna, ) 73,33
6 Fajka Viktor Vetőgép 2.0 (Fajka Viktor, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 71,11
7 Prantner József, Bocz Mária Lana Érezd a ritmust (Prantner József, Energetikai Szakgimnázium és Kollégium) 63,33
7 Szvoreny Viktor Az ember, mint gépezet – Orvostudomány számítástechnikai szemmel nézve (Szvoreny Viktor, Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium) 63,33
9 Igor Radivojac Arduino muzički instrument (Igor Radivojac, Tehnička Škola) 62,22
10 Stefan Marinkov ARDUINO ARCADE GAME MACHINE   (Stefan Marinkov, Tehnicka škola Kikinda) 60
    Underwater Cyclops (Zsigó Miklós, Krúdy Gyula Gimnázium) 0
    LEGO-színválogató robot (Inotai Csaba,  Szekszárdi I.Béla Gimnázium) 0
    Jeltolmács kesztyű (Tóth Bence, Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma) 0
Játékprogramok - Középiskola
   Versenyző(k): Pályamunka címe,  készítője, iskola SUM:
1 Szabó Zsombor, Paulovics Péter, Jeremiás Baur, Nagy Béla VR Detective (Szabó Zsombor, Verseghy Ferenc Gimnázium) 91,11
2 Kovács Marcell, Molnár Máté GetTheChest.com (Kovács Marcell, Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda ) 88,89
2 Csukás Ádám, Székely Mihály Make it 13! (Csukás Ádám, Debreceni Fazekas Mihály gimnázium) 88,89
4 Smit Erik Logic (Smit Erik, Műszaki Iskola Ada) 80